PC POL SHIPPING jest spółką cywilną założoną 31.12.2008 przez Ryszarda Kozakiewicza i Dariusza Nowotnika, pracujących wcześniej w polskim przedstawicielstwie duńskiej firmy brokerskiej Poul Christensen Shipping A/S.

W oparciu o nasze wieloletnie zawodowe doświadczenie (łącznie 50 lat) chcemy świadczyć naszym klientom i brokerom na całym świecie profesjonalne i wszechstronne usługi pośrednictwa w kupnie-sprzedaży statków nowobudowanych (łącznie z remontami i przebudowami), używanych, przeznaczonych na złom, a także w zakresie czarterów holowników i dźwigów pływających.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wszystkich typów statków: od drobnicowców, masowców, zbiornikowców, statków pasażerskich do holowników, statków typu 'offshore' i różnego rodzaju taboru specjalistycznego. Ważną dziedziną naszej działalności są międzynarodowe holowania morskie oraz operacje wykonywane przy pomocy dżwigów pływajacych. Mamy bezpośrednie, bardzo dobre kontakty z liderami rynku (tzw. 'cash buyers') kupującymi statki na złom.

Oferujemy naszym klientom pogłębioną wiedzę na temat rynku w połączeniu ze znajomością technik negocjacyjnych i handlowych niezbędnych przy zawieraniu transakcji kupna-sprzedaży. Gwarantujemy poufność negocjacji i należytą dbałość o interesy naszych klientów.

Biuro PC POL SHIPPING znajduje się w Gdańsku - starym hanzeatyckim mieście, z wieloletnimi tradycjami w dziedzinie żeglugi, okrętownictwa i operacji portowych.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać od nas regularnie informacje z rynku o statkach przeznaczonych na sprzedaż, prosimy o przysłanie nam swojego zapytania z krótkim opisem poszukiwanej jednostki oraz podanie nazwy firmy, a także adresu e-mailowego i pocztowego do korespondencji. Na życzenie - w przypadku zainteresowania wybranym statkiem - prześlemy Państwu pełną informacje techniczną o danej jednostce wraz ze zdjęciami.

W przypadku zamiaru sprzedaży statków przez Państwa firmę prosimy o przysłanie nam niezbędnej informacji techniczno-handlowej, a my dołożymy wszelkich starań w celu znalezienia nabywcy.

Jeżeli chcieliby Państwo sprzedać lub kupić statek poza szeroko rozumianym rynkiem mogą być Państwo pewni, że dochowamy zasady poufności.

Oczekujemy na kontakt z Państwa strony.